• KORISTNE POVEZAVE NIJZ

Spoštovani.

Glede na epidemiološko situacijo, ki se v Sloveniji hitro spreminja, se zagotovo porajajo med nami vsemi vprašanja, strahovi, stres glede Korona virusa. Zato smo na NIJZ pripravili nekaj nasvetov za dano situacijo. Mogoče bo kakšna informacija koristna…..

Želim vam zdravja in vas lepo pozdravljam.
Anja Petrič

 Anja Petrič
Regionalni promotor zdravja/OE Ljubljana


  • INFORMACIJE V ZVEZI Z VIROSOM SARS-CoV-2

Starše predšolskih otrok obveščamo, da na osnovi zbranih informacij nihče od vpisanih otrok v tednu med 16. 3. in 20. 3. 2020 ne potrebuje NUJNEGA VARSTVA. V tem tednu bo vrtec Kidričevo ZAPRT.

V tednu med 23. 3. in 27. 3. 2020 je predvidena potreba po nujnem varstvu, zato bo le to zagotovljeno za otroke, katerih oba od staršev opravljata delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah in se izkaže s PISNO IZJAVO DELODAJALCA. Pogoj za vključitev otroka v NUJNO VARSTVO je, da je otrok ZDRAV in ne kaže nobenih znakov bolezni. V primeru dodatne potrebe po NUJNEM VARSTVU nas kontaktirajte na številko 031 748 417.

Vodstvo