• DOPIS V ZVEZI Z IZVEDBO LETOŠNJE NACIONALNE AKCIJE SIMBIOZA GIBA 2020 (več…)
  • STARŠEM IN VSEM, KI SKRBITE ZA OTROKE (več…)

  • PREKLIC ORGANIZACIJE NUJNEGA VARSTVA OTROK (15. 3. 2020)

Spoštovani starši.

Z današnjo okrožnico nas je MIZŠ obvestilo, da je Vlada RS izdala odlok, ki ne dovoljuje organizacije nujnega varstva otrok v VIZ. Prepoved velja do prenehanja razlogov zanjo. To pomeni, da vrtec NE BO izvajal organiziranega nujnega varstva otrok, kot je bilo predhodno načrtovano.

Hvala za razumevanje.

Kliknite TUKAJ za povezavo do okrožnice.


  • SKLEP O ZAPRTJI VRTCA

Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela sklep o zaprtju šol in vrtcev, s ponedeljkom, 16. marca 2020. O nadaljnjih postopkih vas bomo obveščali na spletni strani šole in vrtca. Več si lahko preberete na spodnji povezavi.

https://www.gov.si/novice/2020-03-12-v-sloveniji-bo-razglasena-epidemija-vrtci-in-sole-se-zacasno-zaprejo/