Spoštovani starši!

Ne glede na nastalo situacijo bo vpis otrok v vrtec za šolsko leto 2020/2021 potekal kot je bilo časovno načrtovano, kljub temu pa na prilagojen način, ki ga pogojuje zaprtje vrtcev v času med 16. 3 in 27. 3. 2020. Razpis za vpis bo predvidoma 23. 3. 2020 objavljen na spletni strani vrtca in spletni strani Občine Kidričevo. Hkrati z objavo Razpisa bo objavljen tudi obrazec Vloga za vpis, ki bo usklajen z novim Pravilnikom o sprejemu otrok v vrtec. Vloge za vpis boste lahko oddali do izteka razpisa, ki bo predvidoma 31. 3. 2020. V primeru podaljšanja ukrepov – Uredbe o zaprtju zavodov, pošljite izpolnjene vloge po pošti.

Starše, ki so do objave razpisa vloge že oddali opozarjamo, da so le te evidenčnega značaja in jih je potrebno oddati ponovno na prenovljenih obrazcih!

Za dodatna vprašanja in informacije smo v času zaprtja vrtca Kidričevo dosegljivi na številki 031 748 417 (vsak delovni dan med 9.00 in 11.00).

Alenka Kutnjak, ravnateljica